Oddálení

Ahoj, chtěla bych se zeptat. Užívám antikoncepci 3rokem Pramino. A nechala jsem si oddálit menstruaci. Jelikož jsem byla na dovolené tak jí mám oddálenou 2měsíc. Ale ted po 2týdnech braní jsem začla špinit. Lze si dát 7denní pauzu ihned? Ikdyž bych správně měla brát prášky ještě jeden týden než menstruaci dostanu?? Nebo mám počkat do té doby než prášky doberu do 7pauzy? Je to nepřijemné když pořád špiním..děkuji

Odpověď odborníka:

Doporučuji dobrat tabletky tak, jak máte. To špinění je vyvolané hormonální nerovnováhou, která je způsobena tím oddalováním menses.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Se syndromem studených končetin můžete zatočit svépomocí
Články: Se syndromem studených končetin můžete zatočit svépomocí
Trápí vás revma? Pak jste...
Máte zelený zákal? Držte hlavu nahoře
Články: Máte zelený zákal? Držte hlavu nahoře
V létě houfně zapomínáme na...
Porucha jater se projeví i na rukou
Články: Porucha jater se projeví i na rukou
Jaterními chorobami, ať už...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Alkohol zažívání zlepšuje – ovšem jen v malých dávkách!
Nežádoucím účinkům očkování lze předejít
Články: Nežádoucím účinkům očkování lze předejít
Očkování proti žloutence A...
E-cigareta: pomáhá, nebo spíš škodí?
Články: E-cigareta: pomáhá, nebo spíš škodí?
Elektronická cigareta nebo...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x