Olwexya

Mám dotaz od února užívám antidepresiva Olwexya 150.Poslední dobou mám problém s krkem mám pocit ze mi něco stahuje krk něco jako úzkost. Teď mám docela stres s manželem nějak si nerozumíme. Zničeno nic se mi začne stahovat hrdlo o hodiny to přejde. Jsem po celkové TTE 2007 tsh mám 0,540.

Odpověď odborníka:

Z textu otázky bohužel nerozumím dobře, na co se ptáte. Nicméně popsané příznaky jsou velmi pravděpodobně psychického původu (tělesný projev úzkosti) než že by souvisely s vedlejšími účinky užívaného léku nebo stavem po operaci štítné žlázy. Nezapomeňte se tedy o nich zmínit, až budete u lékaře, který Vám léky cílené na psychiku předepisuje.

MUDr. Aleš Ducháček
MUDr. Aleš Ducháček

Specializace: Všeobecné lékařství
Pracoviště: Praktický lékař, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: