Operace kýly - bolest v noze

Dobrý den, podstoupila jsem před 6 dny laparoskopicky operaci tříselné kýly vpravo velké 4 cm. Po zákroku mám velké bolesti v noze, které vůbec neustupují: bodání, řezání a pálení ve stehně a koleně a to zejména na WC a v předklonu. Co se mohlo stát? I lékař se tomu podivoval. Na kontrolu mám přijít za měsíc, ale bolesti jsou opravdu dost velké... Je to pouze přechodné? Děkuji.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, Lenino. Nejsem schopný komplexně posoudit Váš zdravotní stav v rámci virtuální konzultace. Doporučil bych proto opět kontaktovat Vašeho ošetřujícího lékaře a Váš stav s ním konzultovat. Předpokládám, že kolegové implantovali síťku. Někdy se může stát, že se většinou přechodně irituje některý z nervů, který prochází v místě, kde se síťka fixuje, to může způsobovat Vaše obtíže. Berte to ale prosím ode mne jako velmi orientační informaci, opravdu je nutné komunikovat fyzicky s lékařem. Hezký den.

MUDr. Tomáš Šebek
MUDr. Tomáš Šebek

Specializace: Chirurgie zaměřená na laparoskopické operace
Pracoviště: Chirurgické oddělení Nemocnice Na Františku

Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x