Orgametril

Dobrý den, chtěla bych se jen zeptat na bolesti prsou, vaječníků a celého spodku při použítí léku Orgametril. Po vysazení antikoncepce před půl rokem – ze zdravotních důvodů – jsem za celou dobu nedostala menstruaci (už od mládí jsem menstruaci samovolně nedostala – jen s pomocí léků). V půli května mi můj lékař předepsal Orgametril – po dobu 7 dní 2 tabletky denně. Menstruaci jsem zatím nedostala, ale za to mám výše uvedené bolesti. Dotaz tedy zní: Jsou tyto bolesti u užívání Orgametrilu běžné ?? Za jak dlouho po poslední pilulce bych měla dostat menstruaci ?? Děkuji za trpělivost Vanišová

Odpověď odborníka:

Menses by měly přijít do týdne po ukončení léčby. Tyto pocitu můžete mít,je to reakce organizmu na hormonální léčbu. Příjemný den.

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
-2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: