Orgasmus

Dobrý den, na začátku roku mi diagnostikovali panickou poruch a středně těžkou depresivní poruchu. Od doby co mi nasadily prášky citalec20mg.- 1*, buspiron10mg.-3*, argofan75mg. 1/2 -1*, mirtazapin30mg. 1/2- 1*denně , tak nemohu dosáhnout orgasmu a když už ho dosáhnu, tak je takový slabý a ejakulát spíš jen vyteče, než vystříkne. Tak jsem se chtěl zeptat, jestli to můžou způsobit ty prášky, nebo se mám obrátit na urologa. Strašně mně to deptá, jsem úplně nesvůj a pořád myslím jestli jsem neonemocněl nějakou vážnou nemocí. Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Jde o nežádoucí účinek psychiatrických léků, které užíváte. Je to běžné. Eventuální změnu medikace byste měl řešit s psychiatrem

MUDr. Jan Vašinka
MUDr. Jan Vašinka

Specializace: Urologie

 
Líbí se vám odpověď?
+2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: