Otěhotněníí

Dobrý den, před třemi lety jsem začala brát antikoncepci Bonadea kvůli nepravidelné menstruaci,která byla ovlivněna cystami. Před měsícem jsem antikoncepci vysadila, protože se s přítelem chceme snažit o miminko. Ale hned po vysazení mi první cyklus menstruace nedorazila a mám jen bílý výtok.Piji kontryhel a také nevím jak ho pít, když my ta ms nedorazila. Nevíte prosím o nějaké řadě?

Odpověď odborníka:

Dobrý den, po vysazení HAK někdy dochází k tzv. postpill amenoree - vynechání pravidelného menstr. krvácení. Tento stav se většinou sám upraví, pokud by menstruace nedorazila ani další měsíc, kontaktujte svého lékaře, který Vám dá injekci, po které do dvou týdnů odmenstruujete. Nelze opomenout i možnost, že už jste těhotná, udělejte si proto i těhotenský test.

MUDr. Renata Kavanová
MUDr. Renata Kavanová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: soukromá praxe My.Gyn, s.r.o.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: