Otékání chodidel

Dobrý den,Za poslední 3 roky jsem prodělala,EB virus,Cytomegalovirus,vždy přeléčené,a od lonského května mám plicní chlamidie.Už jsem měla 8 mero ATB a nic mi nepomáhá,jsem pořád strašně unavená,bolí mě klouby,i když chodím na ortopedii,beru Apo-Diclo,nic mi nepomáhá.Ted mě ještě začala otékat chodidla,prej to bylo z léků,ale já je brala jen 2 dny a ted už měsíc ne a beru na odvodnění Loradur mite už měsíc a přesto mě chodidla otékají a hodně pálí,vždy mě nohy zebaly./navy se taky nemůžu zbavit.Je to prosím všechno z těch Chlamidií?i ta únava?Jo a ještě mívám deprese.Děkuji za odpověd.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, chlamydie a EBV a CMV viroza mohou takové obtíže způsobit. Otoky nohou mohou být i jiného původu. Pokud jsou symetrické, mohlo by se nejspíš jednat o zhoršenou funkci srdce nebo o otoky žilního původu, případně se takto může projevovat i diabetes (cukrovka) nebo nějaké neurologické onemocnění. Doporučuji navštívit Vašeho praktického lékaře, k celkové kontrole stavu, pokud ještě neproběhla.

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
Chlamydie a otoky nohou | Od: Rohovský | 28.11.2009 14:47
Dobrý den,je neuvěřitelné zkostnatění našeho zdrav.jak jde o chlamydie.Doktoři vám budou tvrdit vše jen,že to nejsou chlam.Krom jiného otoky chodidel plicní chlam.způsobuje,též nevysvětlitelné bol.achylovek.Pomáhají makrolidy.,azirox 3dny pak týden pauza a 3 dny.Zajímavé,prý nic takového nezpůsobují,ale po ant.je vždy zlepšení.Bohužel musíte doktorovy říct,že máte bakteriální inf.dých.cest,jinak jdete proti všem.Dále např.způsobují problémy s rovnováhou.Píchavé bolesti pohybující se po těle,křeče atd.Chronici mají stále i jen mírně pozitivní hodnoty lab.výsledků a v tom je problém.Smutné je,že ani mudr.Havlíčková,která má Na Bulovce tuto problematiku na starosti o tom nic neví.Vždy vše začne suchým dráždivým kašlem a teplotou je okolo37,2C a pak následují další problémy.Byl jsem tam,tvrdila mi ,že mám chřipku,hm 3 měsíce chřipka,ale náběry udělali a co myslíte .Pozit.Držím všem palce.
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: