Otok obličeje

Dobrý den, jsem týden po plastice horních víček. Rok beru antidepresivum Wellbutrin. 3.den po operaci jsem začala brát Wobenzym na zmírnění otoků. Výsledkem je oteklý celý obličej. Je možné, že je to vzájemná reakce obou přípravků? Paní doktorka mi předepsala Dithiaden a Zirtec. Wobenzym jsem pochopitelně hned brát přestala, ale Wellbutrin musím brát 2 x denně. Mohu si troufnout další léky nebo otok splaskne sám? Zatím vypadám jako náš křeček. Má někdo podobnou negativní zkušenost? Děkuji za odpověď a rady, co s otokem dělat.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, o takovéto reakci na kombinaci těchto preparátů jsem dposud neslyšela, kombinaci léčiv bych nedoporučovala, nadále tedy užívejte Welbutrin a počas otoku i Dithiaden a Zyrtec.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: