Otok stydkých pysků

Už 3. den mě strašně svědí a pálí stydké pysky na genitáliích. Mám je také silně oteklé. Stává se mi to často. Už 4. den užívám antibiotika... Může to být způsobeno tím ? Chtěla bych se zeptat, co to tedy může být, popř. čím bych to mohla léčit. Předem děkuji.

Odpověď odborníka:

Veroniko,
pokud se vám to stává často a až teprve nyní užívate ATB, tak bych je jako příčinu vyloučil. Spíš by bylo vhodné vědět, ve které fázi cyklu se nacházíte popřípadě zda užíváte HA. Hormonální změny mohou být tím důvodem, také např vaginální mykóza nebo alergie. Doporučuji návštěvu gynekologie.
S pozdravem

MUDr. Jiří Martinů
MUDr. Jiří Martinů

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Ordinace praktického lékaře, Olomouc

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x