Padání vlasů

Dobrý den, je mi 22 let a přibližně rok mě trápí poměrně rozsáhlé padání mých středně dlouhých vlasů, na hlavně nemám pleš, ale je to nepříjemné mít vlasy opravdu všude. Beru antikoncepci, léky na reflux jícnu, antidepresiva a léky na alergii. Můhou mít některé z léků vliv na stav mých vlasů? Nepomohl mi Biosil a ani Revalid. Děkuji a hezký den Nela

Odpověď odborníka:

Milá Nelo, doporučuji Vám vyšetřit štítnou žlázu, ta bývá často příčinou padání vlasů. Samozřejmě nemůžeme ani vyloučit příčinu v užívání léků, které uvádíte.

MUDr. Jitka Dobešová
MUDr. Jitka Dobešová

Specializace: Dermatovenerologie
Pracoviště: Dermatovenerologická ambulance Nemocnice Šternberk

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
 
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x