Padání vlasů

Vypadávají mě vlasy. Navštívila jsem kožní lékařku a ta mě předepsala alpicort. Aplikuji si to od března a zatím mě to moc nepomáhá.

Odpověď odborníka:

Padání vlasů má mnoho příčin ( např. onemocnění štítné žlázy, anémie, diabetes, větší stresová zátěž).U žen se může alopecie ( vypadávání vlasů) objevit v období klimakteria, kdy vyhasíná produkce ženských hormonů. Doporučila bych vám odběry KO+ biochemie u vašeho Pl k ev. vyloučení interního onemocnění. S pozdravem Jana Harnová

MUDr. Jana Harnová
MUDr. Jana Harnová

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Soukromá ordinace praktického lékaře, Líbeznice, JH medica s.r.o.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Síla ananasu poráží nejen varixy
Články: Síla ananasu poráží nejen varixy
Toto sladké exotické ovoce...
Užíváte warfarin? Pozor na to, co jíte!
Články: Užíváte warfarin? Pozor na to, co jíte!
Pacientů léčených...
Pět varovných příznaků mozkové mrtvice. Poznáte je?
Články: Pět varovných příznaků mozkové mrtvice. Poznáte je?
Z bezvědomí vás vytrhne...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Kvalitu reprodukčního centra můžete prověřit sami
Články: Kvalitu reprodukčního centra můžete prověřit sami
Pokud se partneři rozhodnou...
Bronchiální astma
Články: Bronchiální astma
Bronchiální neboli...
Zamyšlení nad smyslem erekce
Články: Zamyšlení nad smyslem erekce
V některých případech je...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: