Padání vlasů

Dobrý den. Už 5 měsíců mě trápí výraznejší vypadávaní vlasů dále se mi už asi 2 roky opakovaně vrací vaginální mykózy. Chtěla bych se zeptat jestli toto vypadávání vlasů má na svědomí například přemnožení plísní v těle a nebo jestli to může být způsobeno třeba hormonální antikoncepcí užívám Sunyu a vypadávaní vlasů jsem si všimla až po 15 měsících uživání této antikoncepce. Děkuji za odpověď...

Odpověď odborníka:

Dobrý den, XXX! (víte, že XXX je obecně známou zkratkou pro označení pornografie?) Na Váš dotaz nemám snadnou odpověď. Podle popisu se jedná spíše o tělesnou nerovnováhu, na vině mohou být hormony ale třeba také výživa... Bez vyšetření nejsem schopen říci více. Vyhledejte lékaře, nechte si zkontrolovat hormony, vysaďte hormonální antikoncepci a upravte jídelníček. Pokud to nepomůže, konsulujte lékaře celostní (holistické) medicíny.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: