Padání vlasů

Dobrý den, několik let jsem užívala hormonální antikoncepci Yadine ale před rokem jsem začla užívat hormonální náplasti, s tím, že jsou "šetrnější". Po nějaké době mi začali padat vlasy, ale nevěnovala jsem tomu moc pozornosti... Od malička jsem měla opravdu hodně husté, silné a zdravé vlasy, tak mě nějaké to padání netrápilo. Dnes už jsem přišla o polovinu vlasů. Zkoušela jsem doplněk stravy Biosil plus, ale moc mi nepomohl. Začínám brát Revalid, který mi doporučila kožní lékařka. Myslíte, že když zase přejdu zpět na antikoncepční tablety, může to mít nějaký vliv na mé padání vlasů? Děkuji moc za radu.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, padání vlasů je nejčastěji spojeno s poruchami štítné žlázy. Doporučoval bych proto konzultaci přímo na endokrinologii. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: