Padání vlasů

Dobrý den,jsem skoro čtyři měsíce po operaci štítné žlázy,odebrali mi ji celou a řeším padání vlasů.Před zjištěním nemoci mi jich vypadalo celkem hodně a po operaci znovu začaly.Při mytí hrůza a po česání ještě větší.Používám kofeinový šampon z lékárny,tabletky methionin,beru každé ráno multivitamín, euthyrox 100 a k vlasům jsem šetrná.Už nevím co dělat.Na kožní jsem objednaná,ale trvá to měsíc a půl než mě vezmou a já si teď hýčkám každý vlas a jsem s toho velice nešťastná.Prosím poraďte co dělat nebo zda je to po operaci normální,že vlasy tolik padají.Velice děkuji za odpověď.Petra

Odpověď odborníka:

Dobrý den, padání vlasů je způsobeno nerovnováhou mezi hormony štítné žlázy. Doporučuji proto konzultaci s ošetřujícím endokrinologem. Hezký den.

MUDr. Martin Kaláb
MUDr. Martin Kaláb

Specializace: Zubní lékařství
Pracoviště: Stomatologická klinika 1. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy

 
Líbí se vám odpověď?
-5 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: