Padani vlasu

Dobry den, asi tri roky mi vypadavaji vlasy. Vzpominam si, ze jsem v 16 letech nasadila antikoncepci a asi po mesici mi zacaly vlasy vypadavat,tak jsem antikoncepci vysadila a bylo to jeste horsi,tak jsem ji tedy opet nasadila. Zlepsilo se to, ovsem porad vypadavaly male vlasky,ovsem uz mene. A tak to stejne pokracuje az do dnesniho dne. Na internetu jsem cetla,ze je mozne, ze to spustila antikoncepce, myslite ze je vhodne zkusit antikoncepci vysadit a zkusit to prestat nez se to srovna? Je mozne, ze to je vse zpusobeno antikoncepci? (Podotykam,ze jsem vyzkousela nespocet pripravku, beze zmenY) dekuji.

Odpověď odborníka:

Padání vlasů může mít řadu příčin, k těm nejčastějším patří právě hormonální nerovnováha, dále psychický stres, různé celkové choroby, hubnutí... Asi by bylo nejvhodnější navštívit kožního lékaře a postupovat systematicky, vyloučit všechny jiné příčiny a nasadit vhodnou lokální léčbu.

MUDr. Eva Dogoši
MUDr. Eva Dogoši

Specializace: Dermatovenerologie
Pracoviště: Soukromá kožní ambulance

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: