Padání vlasů

Asi už 2 roky mi začali více padat vlasy tak jsem začala používat různé vitamíny B, ale vlasy padají stále dál. Nedávno jsem s tím navštívila kožního lékaře a ten mi napsal Alpicort a ani ten mi nijak moc zázračně nepomohl. Na internetu jsem četla, že by se vlasy neměly umývat každý den, ale když si je neumyji padají mi ještě víc. A na to, že je mi teprve 17 let mi padají dost. Nevíte prosím čím by to mohlo být? A co by mi na to mohlo pomoct?? Je nějaký přípravek, po kterým dorostou aspoň trochu vlasy??

Odpověď odborníka:

Paní Renato,
padání vlasů má za následek spousta onemocnění , a to jak vlasové pokožky tak vnitřních orgánů, k správnému vyšetření a stanovení diagnozy vede poměrně dlouhá cesta a určitě ji - diagnozu- nelze stanovit na základě Vašeho dotazu. Léčba jedním přípravkem musí trvat dlouhodobě , minim 3 měsíce , aby byl vidět nějaký efekt. Navštivte dermatologa , který se vlasy zabývá. Děkuji za dotaz

MUDr. Silvie Rafčíková, MBA
MUDr. Silvie Rafčíková, MBA

Specializace: Dermatovenerologie
Pracoviště: Centrum estetické medicíny

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: