Padání vlasů a antikoncepce

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, užívala jsem půl roku antikoncepci Qlairu, ale začaly mi po ní šíleně padat vlasy, na měsíc jsem tedy vysadila a na doporučení gynekoložky užívám cca 14 dní Belaru (chlormadinoni acetas). Padaní vlasů je hormonálního problému, na vše jiné jsem byla testovaná (štítná žláza,vitamíny..) chci se prosím zeptat, zda je možné souběžně s antikoncepci užívat i jiný např. potravinový doplňek, který mírní právě hormonální problémy (např. pro ženy v přechodu -sarapis aj). Už jsem odzkoušela skoro vše, od doplňku, vodiček Alpicort a minoxidilu přes metionin a stále nic.. Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

dobrý den, určitě můžete, neměl by být problém.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: