Padání vlasů a antikoncepce minerva

Dobrý den, mám problém s vlasy. Před měsícem jsem vysadila horm.antikoncepci Minerva, kterou jsem brala 9 let a začaly mi víc padat vlasy a navíc se hodně mastit....čím je mám mastnější,tím víc padají. Dá se tento problém nějak ovlivnit? Hladinu hormonů, štítnou žlázu i krav mám v pořádku - testy jsem prošla cca před rokem. Nevím si s tím rady a trápí mě to. Děkuji Vám za odpověď. S pozdravem B. Frantová

Odpověď odborníka:

Dobrý den, doporučoval bych znovu kontrolní odběry a vyšetření na kožním a na gynekologii. Hezký den.

MUDr. Martin Kaláb
MUDr. Martin Kaláb

Specializace: Zubní lékařství
Pracoviště: Stomatologická klinika 1. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
 
Kam dál
 
 
Ženská ejakulace
Články: Ženská ejakulace
Ženskou ejakulaci neboli...
Jak navzdory eresce uvařit snadno a rychle?
Články: Jak navzdory eresce uvařit snadno a rychle?
Potíže s vařením při...
Operace pupeční kýly obvykle nezabere víc než 30 minut
Články: Operace pupeční kýly obvykle nezabere víc než 30 minut
Chirurgická léčba pupeční...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Klíště může přežít i v pračce
Články: Klíště může přežít i v pračce
Než se vydáte na procházku...
Svědění není jen prázdninová záležitost
Články: Svědění není jen prázdninová záležitost
Znáte ten pocit, když vás...
Kuřáci zažívají při rakovině plic větší bolesti než nekuřáci
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: