Padání vlasů po antikoncepci?

Dobrý den hodně mi padají vlasy je jich opravdu šílené množství a když si umyji hlavu tak je mi až do breku. Jen si za ně lehce zatáhnu a vypadne mi jich kolem deseti jen když se jich dotknu a vypadne mi i kořínek obalený mazem beru antikoncepci tri-regol 21+7 čtvrtý měsíc a je to přímo úděsné. Jsem také velmi hubená nemůže to být tím? A tak jsem se chtěla zeptat jestli by jste mi nemohla poradit jaká antikoncepce by byla pro mě vhodná tedy hlavně na vlasy. Děkuji moc.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, pokud nedostatečně jíte, a vaše strava neobsahuje potřebné minerály a vitamíny, vašim vlasům to neprospívá. Antikoncepce nepůsobí zvýšené padání vlasů. Antikoncepce s antiandrogenním účinkem zmírňuje problém s padáním vlasů mužského typu, ale to asi není váš případ. Navštivte dermatologa, ten je odborník na problémy s vlasy.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Ultrazvuk břicha
Články: Ultrazvuk břicha
Ultrazvuk, UZ nebo SONO je...
Čemu se říká „tenisový loket“?
Články: Čemu se říká „tenisový loket“?
Entezopatie je nedokrevnost...
7 800 Tipů kam na výlet z celé ČR
Turistikou ke zdraví s Turistika.cz
Naposledy čtené: