Padání vlasů po antikoncepci

Dobrý den mám takový problém. Před 4 měsíci jsem začala brát antikoncepci a začaly mi hodně padat vlasy. A tak jsem je po 4 měsících vysadila, ale je to ještě horší. Nikdy před tím před braním antikoncepce mi vlasy nepadaly. Jsem z toho zoufalá koupila jsem si Biohar aktivátor používám ho dva týdny a zatím žádná změna spíš horší. Prosím mohla by jste mi poradit jsem z toho opravdu zoufalá. Děkuji moc.

Odpověď odborníka:

Příčin padání vlasů je mnoho - hormonální, psychické (ty jsou snad nejčastější), snížená funkce štítné žlázy, podvýživa, chronická onemocnění... Navštivte kožního lékaře, který vám provede základní vyšetření a nasadí příp. léčbu.

MUDr. Eva Dogoši
MUDr. Eva Dogoši

Specializace: Dermatovenerologie
Pracoviště: Soukromá kožní ambulance

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
 
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x