Padání vlasů po antikoncepci, teď je vysazená, za jak dlouho to přestane?

Dobrý den je to 14 dní co jsem vysadila antikoncepci Tri regol 21+7 a hodně mi padají vlasy. Nejspíše je to tou antikoncepcí. Nevíte za jak dlouho se to urovná a přestanou padat? Jsem zoufalá děkuji za odpověď. Lucie

Odpověď odborníka:

Některé pacientky udávají větší padání vlasů při antikoncepci, ale ne při jejím vysazení, příčína bude pravděpodobně jiná vyhledejte kožního lékaře příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
-7 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x