Padání vlasů po trvalé

Mám problém s padáním vlasů, nechala jsem si udělat trvalou, mám polodelší vlasy a užívám pavidelně léky. Do vlasů si dávám kopřivu, beru zinek, ale vlasy padají hodně. Prosím o radu.

Odpověď odborníka:

Výpad vlasů může být způsoben hormonálními změnami, poruchou štítné žlázy, některými léky, stresem a dalšími příčinami. Navštivte kožního lékaře, který vám udělá základní vyšetření a nasadí podpůrné léky (např. methionin) nebo předepíše roztok, který se vmasíruje denně do vlasové pokožky.

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Bolest břicha po jídle? Na vině může být slinivka!
Články: Bolest břicha po jídle? Na vině může být slinivka!
Běžné zažívací obtíže lidé...
Rakovinu ledvin někdy prozradí bolavá záda
Články: Rakovinu ledvin někdy prozradí bolavá záda
Bolest v zádech nebo boku...
Vitamíny v těhotenství pomáhají rostoucímu miminku
Články: Vitamíny v těhotenství pomáhají rostoucímu miminku
Zdravá strava je nejlepší...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Bolesti zad (1. díl) - příčiny
Články: Bolesti zad (1. díl) - příčiny
Kdo by je neznal, vždyť...
Patní ostruha
Články: Patní ostruha
Počet lidí sužovaných...
7 800 Tipů kam na výlet z celé ČR
Turistikou ke zdraví s Turistika.cz
Naposledy čtené: