Padání vlasů po vysazení ha

Před 4 měsíci jsem vysadila HA Jeanine a 2 měsíce mě padají vlasy , tak silně,že už mám kouty a celkově prořídlé vlasy. Jsem zoufala. Už 2 měsíc beru Revalid kapslí denně a bio Selen+zinek,ale vlasy stále padají. Kdy se prosím upraví v těle hladina hormonů? Naposledy mě takto padaly vlasy po porodu. Mám ještě brát Revalid další měsíce? Myslím,že mě po něm roste na hlavě ježek:) Děkuji a těším se na vaší odpověd Radka

Odpověď odborníka:

Dobrý den, pokud Vám po revalidu začaly vlasy růst, doporučovala bych v jeho užívání pokračovat.Jinak bych doporučovala zopakovat návštěvu gynekologie a zkontrolovat hormonální hladiny.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Ječné zrno
Články: Ječné zrno
Ječné zrno, hordeolum, je...
Patní ostruha
Články: Patní ostruha
Počet lidí sužovaných...
Porucha jater se projeví i na rukou
Články: Porucha jater se projeví i na rukou
Jaterními chorobami, ať už...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
I u rakoviny hraje psychika pacienta důležitou roli
Články: I u rakoviny hraje psychika pacienta důležitou roli
Původní teorie, která se...
Kouření v těhotenství
Články: Kouření v těhotenství
Při kouření dochází k...
Díky pravidelnému dárcovství krve zjistili panu Jaroslavovi rakovinu včas
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: