Padání vlasů po vysazení ha

Prosím,můžu užívat Revalid tablety a bio selen+zinek a mezi tím ještě B komplex forte?? Strašně mě padají 3 měsíc po vysazení horm.antikon.vlasy. Na gynekologii mě řekly,že se to do 6ti měsíců od vysazení srovná,ale to budu plešatá:) Mohu tedy užívat všechny tyto vitamíny?? Děkuji moc Radka

Odpověď odborníka:

Užívat můžete, B-komplex bych nedávala, ostatní ano. Je to hormonální záležitost, bude to ještě pár týdnů trvat, než se hladiny srovnají.

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Parazité - nechtěné suvenýry v lidském těle
Články: Parazité - nechtěné suvenýry v lidském těle
Není to příjemné pomyšlení...
 Když onemocní slinné nebo slzné žlázy
Články: Když onemocní slinné nebo slzné žlázy
Sjögrenův syndrom patří...
Když srdce selhává
Články: Když srdce selhává
Srdce - neúnavný sval...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Naposledy čtené: