Pálení jazyka

Dobrý den, chtěla bÿch se zeptat na problém, který mě trápí cca týden. Z ničeho nic mě začal pálit jazyk. Není to nijak intenzivní, ale je to nepříjemné. Mám pocit jako bych měla citlivější i patro. Nemám žádné nové léky, pouze Symbicort Turbuhaler, který užívám léta. Jediná změna je, že jsem vyměnila Magnezium laktát za Magnex 375. Můžete mi, prosím, poradit co s tím? Moc děkuji za radu.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, za pálením jazky se mohou skrývat např. i zažívací potíže, nedostatek vitamínů skupiny B, anémie (i v souvislosti s předchozími dvěma uvedenými důvody), přítomost bakterie, plísně atd. Doporučuji proto dovyšetření cestou praktického lékaře.

MUDr. Miroslava Frčková
MUDr. Miroslava Frčková

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Praktická lékařka pro dospělé

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: