Pálení při sexu a hnědý výtok

Dobrý den, mám takový problém, začala sem brát antikoncepci (Vreya) s příchodem menstruace, po menstruaci sem však okamžitě dostala hnědý výtok a po 4 dnech sem nalézala i krvavé kousky ,,něčeho,, Když sem pak měla sex se svým přítelem, nepříjemně to pálilo jakoby u poševního vchodu. Prosím, mám strach co to je. Děkuji

Odpověď odborníka:

V prvních měsících při užívání antikoncepce může být špinění, pálení u vchodu poševního by svědčilo o zánětu,bylo by vhodné zhotovit mikrobní obraz poševní a kultivaci a dále postupovat podle výsledků,zajděte na vyšetření,ať se zbytečně netrápíte. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: