Pálení,svědění obličeje a očí,vyrážka

Dobrý den, mám několik let psych.potíže. Letos pobyt v PL na psychoterap.odd. Léky:Argofan75,Argofan150,Trittico. V PL vysazen:Rivotril a Seroxat.Po vysazení typické abst.příz.Přidalo se pálení a svědění obličeje,uší a očí.Na uších /povrch/,v obočí,na tvářích blíže nosu a na čele,kopřivkovitá hrudkovitá,zarudlá vyrážka,spíše suchá.Oči velmi citlivé na světlo,pocit horšího vidění.Tento stav trvá 4 měsíce.Nejhůře v odpol.hodinách,celý podvečer a večer.Nepříjemný pocit a pálení i v nosohltanu.Jsem v přechodu,poslední mences téměř před rokem.Gyn.vyš. na jaře bez nálezu.Dále se léčím na št.žlázu. Velice děkuji za jakoukoli radu. antea

Odpověď odborníka:

Dobrý den, psychiatrická medikace je velmi specifická, proto patří výhradně do rukou odborníka, vyhledejte prosím s těmito problémy svého psychiatra. hezký den

 
Líbí se vám odpověď?
-8 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: