Pálení těla

Dobrý den,mám takový menší problém a nevím si s ním rady,snad mi pomůžete.Dva dny jsem začala užívat Lipoxal Direct a hned první den v noci po užití 2 tabl. přes den mě začala strašně pálit levá paže(brnění,mravenčení jakoby chlad)strašně jsem se bála infarktu.Druhý den jsem si vzala ráno 1 tabl. a po 2 h znovu.Postoupilo to už do levé strany tváře a čtvrt zad.Tak jsem přestala brát tablety a snad to pomůže.Nemůžete mi s tím nějak pomoci?Děkuji

Odpověď odborníka:

Dobrý den, zavolejte svému lékaři, který lék nasadil. Zváží, zda nejde o nežádoucí účinek léku /což se nabízí/ a poradí vám, jak postupovat. Rozhodně jej informujte, měl by o tom vědět! Další léky raději neberte, až se poradíte s lékařem, můžete potom postupovat podle jeho rad. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Výživa a věk
Články: Výživa a věk
I když se to možná nezdá...
Noc jako prokletí pro astmatika?
Články: Noc jako prokletí pro astmatika?
Možná to znáte: sotva...
Poznejte srdeční infarkt – můžete zachránit život
Články: Poznejte srdeční infarkt – můžete zachránit život
Akutní infarkt myokardu je...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Zhubněte, a nedejte tak rakovině šanci
Články: Zhubněte, a nedejte tak rakovině šanci
Zbavení se i malého...
Pomozte si cvičením od bolestí zad
Články: Pomozte si cvičením od bolestí zad
Základem zdraví je zůstávat...
7 800 Tipů kam na výlet z celé ČR
Turistikou ke zdraví s Turistika.cz
Naposledy čtené: