Pálení těla

Dobrý den, před 14 dny jsem dostala injekci fentanylu, 2 dny před tím jsem dobrala myolastan (po 7 týdnech užívání). Cca hodinu po aplikaci injekce mě začala pálit horní polovina těla, stav se stále zhoršuje, pálí celé tělo, nemůžu spát (antihistaminika ve vysokých dávkách nepomáhají).Na kůži nejsou žádné známky alergie. Jedná se přesto o alergii na injekci nebo spíše reakci na vysazení myolastanu? Co s tím? Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, pokud reakce nastala hodinu po aplikaci, tak bych se přikláněla spíše k alergické či jiné imunologické reakci na podaný lék. Doporučovala bych kontaktovat lékaře, který Vám léčbu nasadil. aby Vás vyšetřil. Zatím pokračujte v užívání antihistaminik.

MUDr. Marcela Vorlíčková
MUDr. Marcela Vorlíčková

Specializace: Alergologie a klinická imunologie
Pracoviště: Immunia spol. s.r.o – Centrum prevence a léčby alergií a poruch imunity

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: