Pálení v hlavě

Dobrý den, poslední dobou se mi stává, že mě zničehonic začne jakoby "pálit-svědit" uvnitř hlavy, nevím, jak lépe ten pocit popsat. Většinou to pálení začíná buď v krku nebo v úrovni uší a postupuje dál nahoru až do hlavy. Přirovnala bych to k pocitu, jakoby se odkrvoval mozek. Vždy přitom mívám pocit, že omdlím, i když jsem zatím nikdy neomdlela. Ještě musím upozornit, že nejde o pálení nebo hoření hlavy jako např. při horečce. Je to pocit uvnitř hlavy. Ještě chci dodat, že trpím panickou poruchou, takže tak trochu "spoléhám" na to, že s tím tento problém úzce souvisí, ale tyto pocity zažívám, i když jsem v psychické pohodě, takže mám strach, že by mohlo jít o skutečný zdravotní problém, a proto se projistotu obracím s dotazem na odborníky. Předem děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, s nejvěší pravděpodobností jde opravdu o pocit u vaší základní diagnosy, svěřte se s tímto pocitem psychiatrovi, může podle nich sledovat, jak ůčinná je jeho léčba a i více poznat a pozorumnět vašim potížím. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
-10 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
Pálení v hlavě | Od: Petr25 | 28.4.2010 22:03
Dobrý den Veroniko, zažívám ty stejné problémy, a také trpím panickou poruchou. A jak jistě asi sama znáte, když mám tyhle pocity, hned mě napadají ty nejhorší věci.. co když to a ono.. no ta nejhorší možnost.
Ale doufám, že to tedy je pouze od psychiky.
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: