Panická ataka

Hledala jsem různé články a teď jsem přišla na to, že trpí panickou atakou. Chtěla jsem se zeptat. Může s tím mít naštvanost,podrážděnost,vzteklost něco společného? Hrozně snadno mě někdo vyprovokuje uplnou blbostí a já bych se mohla unadávat. Naštve mě blbost, odskáčou to všichni v mém okolí, a ještě mám špatnou náladu až do večera. Je to se mnou k nevydržení. Můžete mi něco poradit jak se třeba míň vztekat? Když to vydžím třeba 3x tak po 4. úplně vybouchnu. Jestli to takhle půjde dál tak se bojím že můžu kvůli blbosti dostat i infarkt. Kolikrát mě někdo naštve tak moc že už to nesnesu a rozbrečím se. Už mě to unavuje a nechci se vztekat kvůli všemu. Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Milá slečno Evo. Poruchy nálady, které popisujete, nejsou projevy panické ataky. Každý člověk má trochu jiný temperament, Vy jste navíc velmi mladá žena, Vaše povaha se vyvíjí. na jisté projevy emoční nestability si navíc stěžujete Vy sama, nikoliv Vaši blízcí, kteří by dle všeho měli "trpět" soužitím s Vámi.
Doporučila bych Vám vyhledat poradnu klinického psychologa, kontakt Vám může pomoci zprostředkovat dorostová lékařka. Naučíte se pracovat se svými emocemi tak, abyste si sama sebe vážila a cítíila se být zároveň dobrým partnerem ve vztazích, které budete navazovat. Rozhodně není nic ztraceno-moc držím palce!!

MUDr. Barbora Heřmanská
MUDr. Barbora Heřmanská

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Praktická lékařka pro dospělé

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: