Penis

dobrý den. chtěl jsem se zeptat, když masturbuju a dojde k orgasmu, tak se mi dostane sperma pod kůži penisu. přes den to začně svědit a nejde se toho zbavit. tak by mě zajímalo, jestli to vadí a jestli se tohoto problému dá zbavit. předem děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, Danieli! Ta kůže, pod kterou se Vám sperma dostává, se jmenuje předkožka. Tuto předkožku je třeba v rámci každodenní hygieny zcela přehrnout přes žalud, odkrýt jej tak a omýt. Obvykle není nutno jej mýt mýdlem, postačí teplá voda, ale na rozdíl od pochvy mýdlo žaludu nevadí. Nechávat si celý den sperma pod předkožkou, až to svědí, je s prominutím prasárna. Nechcete-li sebe a svou budoucí partnerku ohrožovat, postarejte se o své mužství lépe. Po masturbaci je vhodné v umyvadle umýt jen samotný žalud a penis, abyste sperma opláchl.

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
penis | Od: Daniel | 9.3.2010 23:43
ale já si penis hned po masturbaci opláchnu, jenže to stejně svědí. nejsem přeci s prominutim prase, abych se o sebe nepostaral. mě jen zajímalo, proč se mi tam sperma pod předkožku dostane. děkuji.
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: