Pharmatex a alergie?

Dobrý Den chtěla bych se zeptat jsem po 7 denní pauze a od té doby co jsem použila pharmatex globule se mi motá hlava.Myslíte že to je normální?Od té doby už uběhly 4 dny.Bolí mě trošku i v podbříšku a také mě to pálilo a svědilo dole, asi jsem na to alergická,ale že by to trvalo 4 dny?První jsem užila v neděli ráno a Poslední jsem užila v neděli večer,dnes je úterý a pořád se mi motá hlava a bolí mě z toho břicho.Nyní beru už další platíčko od pondělí.Užila jsem ji když jsem mela menses je možné ze by se to nejak dostalo do krve?DĚKUJI MOCKRÁT jen mám trošku strach.Nevím z čeho by to mohlo být. motání hlavy a bolest v podbříšku.

Odpověď odborníka:

Může se jednat o přecitlivělost na účinnou látku benzalkonium chlorid,raději tuto formu antikoncepce nepoužívejte,ale to by spíše vysvětlovalo lokální potíže a ne bolesti břicha a motání hlavy,navštivte praktického lékaře a ten podle vyšetření vás pošle k příslušnému specialistovi. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: