Pharmatex a zánět močových cest

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je možné, že mi Pharmatex způsobil zánět močového měchýře. Jednu dobu jsem na ně trpěla, pak se to na rok zlepšilo, ale po tom, co jsem 2x vyzkoušela pharmatex se mi to opět vrátilo hnedka. Tak mě napadlo, jestli to nemůže mít souvislost? Děkuji za odpověd a přeji hezký den.

Odpověď odborníka:

Myslím, že zde souvislost opravdu není,je to jen náhodný souběh. Příjemný den.

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Bolest ucha Přibližně 2 roky nepravidelně ať je zima nebo teplo mě trápí bolest...
  • Abces konečníku V září letošního roku jsem absolvovala operaci abcesu...
  • Kojení a ibalgin Chci se zeptat mám miminko čtiř měsíční a kojim už jenom...
  • Rimming Jak často můžu provádět anální sex, aby v budoucnu nedošlo k jeho...
  • Zlomená klíční kost Již dneska to je týden co nám dali v nemocnici synovi na...
  • Zalehlé ucho Už 2 dny mám zalehlé ucho od nachlazení.Vyzkoušela jsem různé...
 
Naposledy čtené: