Píchání v oblasti žeber

Je mi 15 let a mám takový problém..Začal bych asi tím, že začal tlakama a píchavou bolestí hned pod levým žebrem..Teď už to jsou 3 týdny..Někdy tu bolest cítím a někdy ne.I po jídle mám pocit hladu a nafoukne se mi i po trošce jídle nebo pití břicho.Teď se k tomu přidal silný vlhký kašel a bolest v krku, doktorka mi předepsala Penbene 1500000, Smrkal jsem po ránu krev, teď už ji smrkám pokaždé. Mám občas bolesti dolní páteře a Výkyvy teplot.Jsem vegetarián a vážím asi 65 kg.. Asi před měsícem jsem bral antibiotika Ospen 1500.

Odpověď odborníka:

Vladimíre
Ve vašem věku bývají píchavé bolesti v okolí žeber velmi často způsobeny vadným držením těla, různými svalovými blokádami, které lze odstranit vhodnou rehabilitací, i vaše údaje o bolesti dolní páteře tomu napovídají.
Nafouknutí a pocit hladu po jídle může souviset s ne úplně ideální skladbou potravy, která musí být daleko více propracovaná než u běžného jídelníčku, čili je potřeba se zamyslet, zda máte všechny složky stravy ve správné míře a poměru.
Bolest v krku a kašel je výsledek vaší infekční nemoci, se kterou vás vaše lékařka léčí, tyto potíže určitě konzultujte s ní, bylo by zřejmě vhodné doplnit alespoň základní laboratoř vzhledem ke všem vašim potížím
S pozdravem

MUDr. Jiří Martinů
MUDr. Jiří Martinů

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Ordinace praktického lékaře, Olomouc

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: