Pilulka po

Dobrý den, v pondělí jsem užila pilulku po a dnes mi začalo slabé krvácení, jakoby menstruace, i když menstruaci mám mít až za 14 dní.. Je možné,že jde o následky pilulky?

Odpověď odborníka:

Ano,pilulka " první pomoci" obsahuje velké množství hormonu a dosti často vede k poruše menstruačního cyklu a tedy i neprav. krvácení.Důležité-pokud do 4 týdnů nedostanete menses-udělejte si raději těh. test nebo navštivte gynekologa.

MUDr. Michael Kozák
MUDr. Michael Kozák

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologicko – porodnická praxe

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Jícnový reflux Po jedné oslavě minuly rok, kde došlo na velkou konzumaci piva...
  • Léčba antibiotiky klacid Beru 2xdenně Klacid 500 na boreliózu,zatím typický...
  • Bolest ledviny Ráda bych se zeptala už druhý den a to i v noci mě bolí spodní...
  • Kvasinky V reakci na můj minulý dotaz a odpověď zde ( http://www.ulekare.cz...
  • Osteoporoza Moje matka(78 let) se léčí na osteoporozu kostí.Kvůli velkým...
  • Noční pocení příčiny Během posledních několika let se u mne objevuje problém s...
 
Kam dál
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x