Po postinor2

Dobrý den, mám dotaz. Má menstruace skončila 14.4 (trvá 5 dní), no a 17.4 jsme měli s přítelem sex a praskl nám kondom, hned druhý den jsem použila postinor2. Měla jsem bolesti v podbříšku, no a teď 22.4 a začla jsem krvacet, ne moc ale dvakrat v jednom měsíci je to normální po postinoru2 ? Bojím se ze to v novém měsíci nedostanu. Děkuji předem :)

Odpověď odborníka:

Dobrý den, krvácení je nyní opravdu způsobené užitím pohotovostní antikoncepce. Další menstruace bude pravděpodobně posunutá a přijde až zhruba měsíc po nynějším krvácení. Pokud by nastala nějaká abnormalita, doporučuji udělat si těhotenský test.

MUDr. Renata Kavanová
MUDr. Renata Kavanová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: soukromá praxe My.Gyn, s.r.o.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: