Po zahojeni zustavají na kůži fleky

dobry den, chtela jsem se zeptat jestli muj problem odpovida nejake nemoci, priblizne rok a pul jsem byla uzivatelkou drog injekcne, od te doby se mi jakakoliv rana na kuzi hoji dlouho a po zahojeni zustavaji na kuzi leskle flicky velikostne o neco mensi nez byla puvodni rana. Jsem ted ve druhem mesici tehotenstvi a cekaji me testy na nemoci ditete tak mam obavy ze vysledky budou treba spatne prestoze ted uz nic takoveho nedelam. Dekuji

Odpověď odborníka:

Horší hojení kůže může být důsledkem užívání drog, asi nepůjde vyloženě o chorobu, ale je třeba se ke kůži chovat šetrně, každé poranění adekvátně ošetřovat ( např. Framykoinem, přelepit náplastí).

MUDr. Eva Dogoši
MUDr. Eva Dogoši

Specializace: Dermatovenerologie
Pracoviště: Soukromá kožní ambulance

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: