Poruchy erekce po ad

Jiz delsi dobu mam problemy s uzkosti.Lekar mi predepsal lek mirzaten,ktery beru vecer 45mg.Tento lek uzivam dva roky.Ted mi lekar predepsal jeste lek elontril,ktery beru rano.Po mirzatenu jsem nemel zadne sexualni problemy.Jak jsem zacal uzivat elontril,tak jsem zacal mit problemy s erekci a nejde mi ejakulace.Pritom pry by mel mit elontril pozitivni vliv na sex.Ale u me to neplati.Je mozne,ze to elontril zpusobuje?Mam si nechat tento lek zmenit?dekuji

Odpověď odborníka:

Antoníne,
antidepresiva obecně nemají příliš pozitivní efekt na erekci a sex. styk, byť právě u elotrilu byl popsán velmi malý až žádný efekt na sexuální funkce, ale z uvedeného vyplývá, že opravdu malá část pacientů může po tomto léku uvedené obtíže mít. Rozhodně zkonzultujte s ošetřujícím psychiatrem a myslím, že vám nějakou alternativu vymyslí.
S pozdravem

MUDr. Jiří Martinů
MUDr. Jiří Martinů

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Ordinace praktického lékaře, Olomouc

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x