Poruchy spánku

Dobrý den pane doktore (doktorko). Je mi 28 let, mám potíže s ploténkami, i přesto že beru Tramal 100mg na bolesti, tak nemůžu usnout jdu spát ve 22 hodin, ale usnu až kolem 3 hodiny ranní (někdy i později). Starosti jinak nemám. Nevím co s tím. Děkuji za odpověď\'.Pavel R.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, Pavle! Na dálku Vám dobře neporadím. Vhodné by bylo cvičit, cvičit, cvičit. Zpevněte svalstvo trupu tak, aby udrželo páteř ve vhodné poloze. Bolesti budou nejspíš poté mnohem snesitelnější. Cvičte a přijde i spánek. Nezapoměňte cvičit. Vhodné je plavání, nordic walking nebo i klasická jóga. Dobře zpevnit trup můžete i v posilovně, ale dejte si pozor, ať záda "nepřetáhnete", cvičte tam jedině po vytvoření indiv.posilovacího plánu zkušeným trenérem.

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
Tramal | Od: Jarka | 25.5.2011 13:58
Dobrý den Pavle, vím, že můj přípsěvěk již asi není aktuální, ale jelikož jsem také kdysi brala Tramal, vím naprosto přesně z čeho jsem já měla příznaky nespavosti a to z tohoto léku, buď jej omezte úplně, nebo snižte dávku, popř. nahraďte jiným lékem proti bolesti. Přeji zdraví. Jarka L.
reagovat
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: