Porušená mikroflóra

Dobrý den. Před měsícem jsem měl zánět močových cest. Navštívil jsem svoji obvodní lékařku a ta mě napsala Biseptol. Po asi třetím dnu užívání se mi vytvořil takový bílí pupínek na dásnu. Vypadá to jako aft. Pupínek se objeví, pak praskne a za asi dva sny se mi udělá znovu. Dále pak mám strašně bílí jazyk. Myslíte, že je to způsobeno porušenou mikrofórou? Biseptol už měsíc neberu a stále se mi objevuje bílí pupínek a mám bílí povlak na jazyku. Předem děkuji za odpověď :-)

Odpověď odborníka:

Dobrý den, může se jednat o plíseň, proto doporučuji návštěvu praktického lékaře.

MUDr. Miroslava Frčková
MUDr. Miroslava Frčková

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Praktická lékařka pro dospělé

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: