Poslední dobou (asi 3/4 roku) od...

Dobrý den, poslední dobou (asi 3/4 roku) od léčby Prednisonem autoimunitní choroby mi vypadávají řasy. Obvykle 2-3 řasy každý den. Nikdy dřív mi takto nevypadávaly. Co to způsobuje a jaká je na to pomoc? Děkuji.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, nepíšete s jakým onemocněním se léčíte. Četnější vypadávání řas, obočí či vlasů může být příčinou jak léčby, tak základního onemocnění nebo zcela jiné příčiny. Konzultujte to se svým odborným nebo praktickým lékařem.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Vyhněte se stresu, podporuje rakovinu!
Články: Vyhněte se stresu, podporuje rakovinu!
Ovládá váš každodenní život...
Poznejte rozdíl mezi astmatem a zánětem průdušek
Články: Poznejte rozdíl mezi astmatem a zánětem průdušek
Zánět dýchacích cest je...
Čtyři cviky pro bolavá záda
Články: Čtyři cviky pro bolavá záda
Bolesti zad patří mezi...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x