Postinor 2

Měla bych dotaz. Lék Postinor, tedy 1. tabletku jsem užila cca 63 hodin po pohlavním styku a 2. přesně po 12 hodinách. Pohlavní styk jsem měla 22.10. Bohužel jsem v těch dnech měla 1. den ovulace. Dnes, tedy 2.11, jsem měla dostat menstruaci, ale nedostavila se, zato je mi velmi špatně od žaludku, slabě krvácím z nosu, bolí mě hlava a celkově příznaky, jako kdybych měla menstruaci, ale nemám. Těhotenský test jsem si ještě nedělala. Je tu nějaká pravděpodobnost, že jsem těhotná? Předem děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Postinor jste užila dle návodu, čímž se pravděpodobnost otěhotnění snížila na minimum. Nulová však není nikdy.

MUDr. Magdalena Žáková
MUDr. Magdalena Žáková

Specializace: Všeobecné lékařství
Pracoviště: Praktická lékařka pro dospělé

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: