Postinor

Dobrý den, mám takový menší problém...10.8. jsme s přítelem měli menší nehodu..musela jsem použít Postinor,vzala sem si ho do 24hodin po styku (beru antikoncepci Adele)...16.8. jsem měla dostat menstruaci, ale pořád sse žádná nedostavila, ani špinění...co mám dělat?:-( děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Dobrý den, užíváte antikoncepci a potřebovala jste užít Postinor? Tahle kombinace hormonů může být příčina toho, že se krvácení nedostavilo. Každopádně si zakupte těhotenský test, pokud bude negativní, pokračujte v pravidelném užívání antikoncepce.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x