Postinor a menstruace

Dobrý den, dne 7.11.2015 jsem užila Postinor a následně jsem začala krvácet 14.11.2015 (19. den cyklu). Brala jsem to jako menstruace?i. Poté mi přišla MS 8.12.2015, ale 13.12.2015 jsem bohužel musela užít další balení Postinoru a 19.12. jsem začala krvácet (toto krvácení trvalo 3 dny, menstruaci mívám jinak 4 dny). Byla to dříve vyvolaná menstruace? A svůj cyklus mám počítat od 19.12., ode dne, kdy mi začalo to krvácení? Pokud ano, další menstruaci bych měla dostat někdy kolem 12.1.2016. Pokud by to krvácení, které začalo toho 19.12. nebyla menstruace, tak už mám zpoždění. Další užití Postinoru samozřejmě již neplánuji. Ještě bych se chtěla zeptat, jestli užití Postinoru nějak vadí trombofilii?

Odpověď odborníka:

Užití 2 Postinorů po sobě je krajně nevhodné, poté může byt cyklus velmi nepravidelný udělejte si gravitest a bude li negativní vyčkejte dalších menses

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: