Potíže při hormonální antikoncepci sunya

Dobrý den, beru antikoncepci Sunya (je to má první HA) zhruba od půlky března tohoto roku. Nepřibrala jsem na váze, při menstruaci mám menší bolesti než jsem měla. Pleť mám lepší, když mám mít menstruaci a při ní, hned jak odezní naskáčou pupínky. Spraví se to? Na akné netrpím. Dále pozoruji, že už nějakou dobu jsem přecitlivělá, konkrétně pláču skoro pořád a vůbec nevím proč, neumím to zastavit a strašně mi to vadí. Nikdy se mi tohle nestávalo. Chuť na sex mám, ale když jsem s přítelem tak chuť je o něco menší. Chci se zeptat jestli bude vše v normálu nebo mám požádat o výměnu antikoncepce?

Odpověď odborníka:

Při potížích které uvádíte by výměna antikoncepce byla na místě. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: