Potíže při močení

Před necelym měsícem jsem mela pohlavní styk ( opakovaný a dost drsný). Mám nehormonalni tělísko Gynefix. Od te doby mám silné štípání při močení a poté. Mám už 4 dny zpožděnou menstruaci. Je zde riziko otěhotnění? Děkuji

Odpověď odborníka:

Příčinou potíží při močení je zánět uretry, a ev. močového měchýře. Může být spojený i s poševním zánětem. Při zánětu v oblasti urogenitálu může být i opožděná menstruace. Pokud při pohlavním styku došlo k posunutí nitroděložního tělíska a bylo to v blízkosti ovulace, je riziko otěhotnění možné. Doporučuji navštívit gynekologa, který ultrazvukem ověří uložení tělíska. Zjistil by již v této době, zda jste těhotná. Je také nutné přeléčit zánět močových cest. Buď Vám nasadí antibiotika gynekolog nebo se obraťte na svého praktického lékaře.
MUDr. Dagmar Doležalová

MUDr. Dagmar Doležalová
MUDr. Dagmar Doležalová

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Praktická lékařka pro dospělé, Centrum ambulantní gynekologie a primární péče, Brno

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Boule Chtěl bych se zeptat mám vzadu na hlavě něco jako bouli je to bolestivé na...
  • Holter Již jste mi odpovídala, ale ne konkrétně.Zeptám se tedy ještě jednou...
  • Popraskana predkozka na penisu Mam popraskanou predkozku a nejde mi...
  • Oteklý ret Obracím se na vás s prosbou o radu udělal se mi na rtu koutek ze...
  • Chlamydia pneumoniae Mám dotaz ohledně téhle potvory.Již delší dobu jsem...
  • Vyrážka kolem očí Kolem očí na kůži se mi dělají červené půpínky, které se...
 
Naposledy čtené: