Prášky na hubnutí weight loss

Dobrý den. Ráda by sem zhubla a když jsem brouzdala na internetu tak jsem narazila na prášky Weight Loss. Vím, že hubnutí za pomocí prášků je nezdravý a někdy i nebezpečný, ale tyhle prášky obsahují přírodní extrakty z bobulí acai, vitamíny, nenasycené mastné kyseliny, atd. a proto si myslím, že hubnutí za jejich pomoci by mohlo být opravdu účiné a ne snad nebezpečné. Myslíte si, že kdybych začala prášky brát a pak je vysadila tak, že bych po vysazení mohla mít problémy s matabolizmem? Posílám dva odkazy, http://e.medicalnewsreporter.com/ a http://e29.weightlossc.com/ budu moc ráda když se na to podíváte a napíšete mi co si o tom myslíte. Děkuju

Odpověď odborníka:

Dobrý den, raději než užívání tablet, bych opravdu volila úpravu jídelníčku - poctivě si zapisovala denní příjem v kilojoulech, zároveň je nutné hlídat dostatečný příjem bílkovin. Na internetu se dají najít různé tabulky, které Vám s výpočtem pomohou. Samozřejmě je důležitý pravidelný pohybová režim. Tablety bych volila jako spíše doplněk než základ diety.

MUDr. Marcela Vorlíčková
MUDr. Marcela Vorlíčková

Specializace: Alergologie a klinická imunologie
Pracoviště: Immunia spol. s.r.o – Centrum prevence a léčby alergií a poruch imunity

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
To říká odborník ne žena! | Od: Nickie | 8.1.2012 13:03
Tohle řekne každej kdo může vytáhnoutjakýkoli certifikát o výživě. Paní se Vás ptala na úplně něco jiného. Za dva měsíce sem Vám napíšu odpověď. Objednala jsem si to. Po třetím dnu užívání můžu říct,že poklesla chut k jídlu a energie mám dost na to,abych znovu začala cvičit. Možná to na mě působí víc,protože nepiji kafe. Kofeinu je tam skorem půlka..Acai extractu je tam mnohem méně. Přírodní to je a já bez pilulek prostě zhubnout neumim.Donutí mě cvičit a mín jíst. Asi jsem obyčejná žena co žije,pije a jí . a nemám příručku o výživě zastrčenou v zadku. Tolikrát jsem ty rady slyšela že v klidu tu odbornici můžu jít dělat taky!! Nás zajímá,co na nás bude fungovat a ne věta: Jezte zdravěji! To je přei jasné!
reagovat
re:re:To říká odborník ne žena! | Od: Nickie | 9.2.2012 12:02
Dobrý den,tak mám velmi dobré zprávy. Po měsíci užívání)půlka 1balení) Weight loss- tedy jedna tableta denně při snídani, jsem shodila 4kg. Netřeba to přehánět dvojnásobnou dávkou-to je spíš pro ty více obtloustlé.
Protože sem taková jaká jsem,ještě jsem nezačala řádně cvičit. Ale Weight loss mě znova naučil jíst pravidelně menší porce-protože zkrátka nemáte chuť mít přecpané břicho. A jedla jsem skoro to samé co předtím-méně sladké a smažené-více ovoce a zeleniny, žádná přeháňka,jen malá úprava jídelníčku.
Balení mám dvě,takže budu pokračovat a začnu cvičit,když vidím ty malé úspěchy bez větší námahy..slíbila jsem,že napíšu...tak zase za měsíc pa
reagovat
re:re:re:To říká odborník ne žena! | Od: Jana | 15.2.2012 07:03
Dobrý den.Četla jsem Vaše příspěvky a moc děkuji za odpoovědi.Já se pořád ještě rozhoduji,jestli si mám ty bobule objednat.A po tom co zde píšete si je asi objednám také.Přeji hezký den a úspěšné hubnutí.Jana
reagovat
re:re:re:re:To říká odborník ne žena! | Od: Katy | 26.3.2012 10:05
Ahojky, já si je taky koupila po měsíci mám dole 10kg, k tomu jsem začla i cvičt, tak to taky možná pomohlo. Koupla jsem si dvě balení, ale asi to druhý už brát nebudu a zkusím to už jen s cvičením, toto jsem brala jako dobrý a účiný start.
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: