Prášky po infarktu

Dobrý den,vr.2000 jsem prodělala infarkt bylo mi naordinováno Warfarin 5 a k dnešnímu dni již beru 5+3,houstne mi krev,co může být příčinou?Piji přes den dostatečné množství,minerálky střídám,piji i vodu z vodovodu.Existuje nějaké vyšetření,kde lze zjistit proč se tak děje?Děkuji za odpověď.hezký den.Kuželková

Odpověď odborníka:

Tyto léky se užívají jako prevence dalšího uzávěru důležitých cév - v srdci, mozku, dolních končetinách, plicích atd. Warfarin snižuje srážlivost ( nikoli hustotu) krve a brání vzniku nové krevní sraženiny, která vám předtím ucpala srdeční koronární tepnu. S množstvím tekutin, které vypijete to nesouvisí, ale je dobře, že pijete dost.

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x