Přechod na jinou antikoncepci

Dobrý den, minulý měsíc jsem mi gynekolog předepsal jinou antikoncepci, brala jsem Minervu a nyní beru Ayreen. Po dobrání Mirervy jsem si udělala 7mi denní pauzu jako obvykle a poté začla brát Ayreen. Nyní se ovšem v 7mi denní pauze nedostavuje již 8. den menstruace. Je možné, že jsem těhotná, nebo je to způsobeno přechodem na jiné prášky? Děkuji :)

Odpověď odborníka:

Dobrý den, jestliže užíváte antikoncepční tablety pravidelně, těhotná nejste. Při pochybnosti o pravidelnosti užívání doporučuji provedení těhotenského testu. Nedostavení se menstruace však také může být způsobeno změnou přípravku.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Frenuloplastika Chtel bych se tedy zeptat, co to je frenuloplastika a na...
  • Svrbenie oci Mam 32 rokov a uz cca 1,5 tyzdna ma svrbia oci, trolinka ich mam...
  • Artroza kotníku Mám artrózu kotníku IV. stupně a v poslední době i bolesti při...
  • Změna antibiotik Již čtvrtý den beru antibiotikum Fromilid (makrolid), bez...
  • Thc v moči Zítra odpoledne bych měl jít odnést moč k doktorovi na obyčejné...
  • Bolest ruky Zhruba před měsícem mě začalo bolet práve zápěstí z vrchní strany...
 
Naposledy čtené: